Главная > Все новости > Столичні медики робитимуть масаж серця за допомогою швейцарського обладнання

Столичні медики робитимуть масаж серця за допомогою швейцарського обладнання

Понад 160 лікарів та фельдшерів Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф столиці  тренувалися й опанували сучасне обладнання, яке вже найближчим часом буде встановлено у каретах «швидких». Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

У столиці з’явиться устаткування для виконання масажу серця, що зможе працювати так довго, як знадобиться. Тепер лікарям не доведеться це робити вручну. Пристрій незмінно дотримується рекомендованої глибини та інтенсивності компресії, а лікар у цей час зможе надавати пацієнтові іншу невідкладну допомогу.

За словами Валентини Гінзбург, за кошти міського бюджету закуплено 22 пристрої для компресії грудної клітини. Це якісне, новітнє швейцарське обладнання, яке успішно використовується у 43-х країнах світу, а відтепер рятуватиме життя киян.

Щороку медики «швидких» проводять понад 300 реанімаційних заходів, які необхідні, аби доставити людину до лікарні живою. На жаль, успішними з них є близько 80. Найчастіше застосовується непрямий масаж серця, який медичні працівники роблять власноруч. Часто, саме від лікаря «швидкої», від його професійності, від наявності необхідного обладнання та медикаментів залежить доля людини, яка опинилася між життям та смертю, – сказала Валентина Гінзбург. — Із використанням нового устаткування кількість успішних реанімацій має значно збільшитися.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.