Главная > Все новости > «Соціальний хліб» в Дарницькому районі можна придбати в 24 кіосках

«Соціальний хліб» в Дарницькому районі можна придбати в 24 кіосках

З березня 2019 року «соціальний хліб» продається по «картці киянина», по 1 хлібині на руки на день, а знижку вираховуватимуть залежно від пільг, які має покупець.

Продаж хліба за «карткою киянина» пільговим категоріям громадян – важливий соціальний проект. Знижка різна, залежно від категорії. Саме картка киянина дає можливість вираховувати конкретну пільгу.

На території Дарницького району столиці за цією системою наразі працюють 20 точок продажу «Київхліб» (кіосків) та 4 точки ТОВ «Саботін ТРЕЙД» (Кулиничі).

Так, на знижку у 70% зможуть розраховувати кияни-члени сімей загиблих учасників АТО, кияни-члени сімей Героїв небесної сотні, діти-сироти та праведники Бабиного яру.

Знижку у 60% мають особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні в’язні концтаборів, гетто, визнані особами з інвалідністю.

50% знижки на «соціальний хліб» отримують діти з інвалідністю з дитинства, 25% — непрацюючі пенсіонери та 20% — власники «картки киянина», які не мають пільг.

Один власник картки киянина зможе придбати зі знижкою одну одиницю продукції в день на вибір: батон «Фірмовий» 0,5 кг, хліб «Фірмовий український» 0,95 кг або хліб пшеничний «Фірмовий» 0,65 кг.
Відзначається, що це роблять для того, щоб уникнути спекуляцій і скуповування хліба великими партіями.

Також повідомляється, що особи з інвалідністю або функціональними обмеженнями зможуть скористатися знижкою за допомогою родичів – «соціальний хліб» продаватимуть при пред’явленні картки киянина без обов’язкової присутності її власника.

«Ціна на зазначені сорти виробів буде вираховуватися щоквартально як середньороздрібна, на основі цін на аналогічну продукцію (батон, хліб український, хліб пшеничний) у супермаркетах міста».
Від цієї середньої ціни вираховуватимуть знижку. Також за цією середньою ціною зможуть купувати «соціальний хліб» будь-які споживачі без картки киянина.

МАПА РОЗТАШУВАННЯ КІОСКІВ ЗА ПОСИЛАННЯМ — https://www.google.com/search…

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.