Главная > Все новости > Сьомий випадок коронавірусу в Києві був не новим, місцева влада виявила його повторно, — В.Ляшко

Сьомий випадок коронавірусу в Києві був не новим, місцева влада виявила його повторно, — В.Ляшко

Сьомий випадок коронавірусу у Києві, про який було оголошено 22 березня, вже був зарахований у загальнонаціональну статистику захворювання, і у Києві його виявили повторно. Саме тому не збігалася інформація київської влади та МОЗ про кількість випадків у столиці.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу МОЗ щодо заходів з протидії поширенню коронавірусу, який відбувся 22 березня.

МОЗ зафіксувало «сьомий випадок» раніше, ніж київська влада.

«Той випадок, який озвучений вчора у Києві, сьомий випадок… А ми (МОЗ — ред.) говоримо про шість випадків (нових випадків у Києві — ред.), київська міська влада говорить про сім випадків… Це сьомий випадок, який був повторно перепідтверджений в київській міській лабораторії, але діагноз і дослідження по цьому пацієнту були зроблені в мюнхенській лабораторії, яка через приватну лабораторію повідомила нам екстрене повідомлення, і ми його зафіксували на день раніше», — пояснив Ляшко.

Головний санітарний лікар України підкреслив, що всього в Україні 47 випадків коронавірусу, і виник «дисбаланс» у даних лише по сьомому випадку у Києві.

«Тому загальна кількість 47 лабораторно підтверджених випадків на території України стабільна. І кількість випадків по місту Києву у нас однакова що на національному рівні, що у місті Києві. Виник тільки один такий дисбаланс по звітуванню одного випадку. Київ звітує пізніше, оскільки вони чекали повторного підтвердження у своїй лабораторії», — сказав Ляшко під час брифінгу.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *