Главная > Все новости > Софіївську Борщагівку хочуть приєднати до Києва

Софіївську Борщагівку хочуть приєднати до Києва

Відповідна петиція набрала потрібну кількість голосів

Село Софіївська Борщагівка, яка розташоване безпосередньо поблизу міської межі, мають намір приєднати до Києва. Петицію громадян розглянуть упродовж 10 днів.

Відповідна петиція на сайті Київської міської ради набрала необхідні для розгляду 6 тисяч голосів. Петицію розмістили 3 квітня, за місяць вона набрала необхідні голоси.

“Софіївська Борщагівка фактично є Києвом, громадяни, які живуть там, сплачують податки до київського бюджету, проте не можуть користуватися простими благами міста Києва – автобусний маршрут до метро, державна школа тощо. Також, оскільки село не включено до складу міста, містобудівні плани, обмеження та перспектива розвитку не поширюються на Софіївську Борщагівку”, – йдеться у тексті петиції.

Софіївська Борщагівка безпосередньо прилягає до Києва. Станом на 2001 рік у селі проживало 6,6 тис. жителів, проте після цього на території розгорнули масштабне багатоповерхове будівництво, внаслідок чого постійне населення села становило кілька десятків тисяч осіб.

Читайте також: 

  • На сайті Київської міської ради з’явилася петиція з проханням заборонити надувних чоловічків як спосіб реклами на вулиці. 
  • Гончаренко взяв у заручники депутатів Верховної Ради.
  • Неподалік Дніпра двоє чоловіків під шафе підірвали вдома гранату.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *