Главная > Все новости > Анонсы > Сніданки у київських школах будуть контролювати

Сніданки у київських школах будуть контролювати

На час дії карантинних обмежень формат шкільного харчування змінився.

Про це в дописі на своїй сторінці у Facebook повідомив в .о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

– Шановні батьки! Той формат сніданків, який є зараз, вимушений і тимчасовий. Це не заміна гарячого харчування! Це сніданки, затверджені Держпродспоживслужбою, на час поки у країні діють карантинні обмеження, – звернувся до батьків Валентин Мондриївський.

За його словами, минулі два роки міська влада активно реформувала системи шкільного харчування. Як результат – у школах діє формат «мультипрофільного харчування», тобто, діти самі обирають собі страви. Після скасування дії карантинних обмежень він повернеться до закладів освіти столиці.

Також Валентин Мондриївський заявив, що контроль за шкільним харчуванням дітей посилять на час пандемії.

– Але це не означає, що підприємства, що харчують діток, поки можуть халтурити. Навпаки, до вас підвищена увага та контроль за тим, аби правила дотримувались, і діти не залишалися голодними. Від цього дня шкільне харчування під час пандемії на моєму особистому контролі, – додав заступник голови КМДА.

Гарячі обіди для учнів старших класів і школярів, які перебувають у групах подовженого дня, лишається незмінним. Але з урахуванням усіх протиепідемічних заходів.   

Джерело