Главная > Все новости > Скільки можна торгуватися: чому Києву не віддають дитсадок

Скільки можна торгуватися: чому Києву не віддають дитсадок

Більше трьох років зволікань. Коли до столичної власності передадуть дошкільний заклад, який перебуває на балансі державного концерну «Укроборонпром».

«Дитяче» питання розглядали на засіданні комісії Київради з питань власності.

Як з`ясувалося, на вулиці Кам’янська (колишня Дніпродзержинська) роками пустує дошкільний заклад №331.

– Старий дитсадок потрібно відремонтувати. Щоб розпочати реконструкцію, будівлю треба передати з державної до комунальної власності,  розповів депутат Київради Віталій Павлик.

Процес передачі розпочався після ухвалення рішення Київради (№663/1527 від 02.07.2015 р.) «Щодо здійснення заходів, пов’язаних із відновленням роботи дошкільного навчального закладу на вул. Дніпродзержинській у Дарницькому районі міста Києва».

Починаючи з 2015 року, Київрада ухвалила ще цілу низку рішень, пов`язаних із дошкільним закладом.

Проте «Укроборонпром» намагається торгуватись: мовляв, отримаєте дитсадок при умові, що віддасте «9 кімнат гуртожитку на Севастопольській, 7/13».

Виконати такі забаганки неможливо, оскільки ці кімнати належать до сфери управління Дарницької держадміністрації.

Своєрідні палки в колеса вставляє і Міністерство фінансів, яке повинно погоджувати передачу майна з державної до комунальної власності.

Зважаючи на додаткові зауваження від Мінфіну, члени профільної комісії Київради сформували чітку позицію: будівлю дитсадка використають виключно за цільовим призначенням.

У будь-якому разі дитячий заклад потрібно віддати Києву, згідно вимог Закону «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *