У Києві пройшла сильна гроза та град. Жителі міста викладають світлини та відео негоди.
Містяни публікують і фотографії граду.
Синоптики пишуть про шквали вітру до 12 м/с.
Через зливу вода затопила машини.
КМДА повідомляє, що гідрослужби столиці готові до роботи під час прогнозованих синоптиками дощів. Та нагадують:
- у разі підтоплень проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатися до диспетчерської КК “Київавтодор”: 044-284-74-19;
- якщо впало дерево чи зламалися гілки, потрібно телефонувати до аварійно-диспетчерської служби КО “Київзеленбуд”: 044-272-40-18;
- також у разі падіння дерев чи гілок необхідно викликати рятувальників: 101 або 044-430-37-13 (телефон КАРС);
- В разі травмуванні людей негайно телефонуйте 103.
Читайте також
- Джонсон не “зігував” у Львові на знак подяки – Центр комунікацій
- Львівська облрада засекретила кількість своїх заброньованих працівників
- Степанова заочно заарештували: деталі справи