Главная > Все новости > Що відбувалось біля Лаври у Києві і як обійшлося без штурму | ВЕСТИ

Що відбувалось біля Лаври у Києві і як обійшлося без штурму | ВЕСТИ

Після того, як митрополит Павло з монастиря УПЦ у Києво-Печерській лаврі заявив про “штурм Лаври”, що готується на вечір, там почав збиратися натовп.

Про це з місця події повідомляє журналіст Vesti.ua.

Священники звернулися до вірян з проханням про молитви і до правоохоронців з проханням про захист. Однак призначений на 17.00 “штурм” так і не відбувся.

На місці зібралися як прихильники УПЦ, так і супротивники. Незважаючи на провокації, жодних особливо радикальних подій так і не сталося. Правоохоронці та поліція діалогу зробили лінію коридору між протестувальниками.

“Загалом зараз обстановка спокійна, парафіяни УПЦ на служінні, яке вирішили проводити на вулиці, і ніхто не заважає”, – передає кореспондент Vesti.ua. Людей досить багато, і ніхто не розходиться, при цьому на вулиці йде дощ.

За даними на 18:30 натовп стає дедалі більшим.

В УПЦ служіння планують проводити до 20.00. А тим часом противники церкви, що зібралися, кажуть, що “штурму не буде”, і розходяться. Причому люди скаржаться, що сильно намокли. За даними на 19:40, перед Лаврою залишилися лише віруючі, тоді як майже всі протестувальники розійшлися.

Мінкультури продовжує намагатися потрапити до споруд на території Лаври. Раніше комісія зазнала невдачі – їх не пустили в жодне з приміщень. Сьогодні, у п’ятницю, 31 березня, комісія знову прибула на територію заповідника.

Читайте також:

  • Розпалював ворожнечу: на Закарпатті виявили “церковного блогера” УПЦ.
  • Денис Шмигаль вніс до Ради законопроект про заборону УПЦ.
  • У п’ятницю, 10 березня, з’явилася заява в.о. гендиректора заповідника Києво-Печерська лавра про припинення договору з Українською православною церквою про оренду Нижньої лаври. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *