Главная > Все новости > Щільність вогню столицею була максимальною: Наєв – про атаку на Київ 16 травня

Щільність вогню столицею була максимальною: Наєв – про атаку на Київ 16 травня

У північній операційній зоні все під повним контролем

Минулої ночі стався восьмий повітряний напад на Київ від початку травня. Усі ракети, випущені на столицю, були знищені силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних сил ЗС України.

Про це розповів командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Ворог направив атаку за різними напрямками, використовуючи всі доступні йому ресурси – від безпілотників до крилатих ракет. Щільність вогню по столиці була максимальною, проте всі цілі вдалося виявити та знищити завдяки багаторівневому принципу ешелонування протиповітряної оборони”, – сказав він.

Наєв додав, що у північній операційній зоні все під повним контролем. Командувачі угруповань військ і командири підрозділів роблять усе для того, щоб унеможливити прохід ворога, як через повітряний простір, так і через сам кордон.

За даними командування Повітряних сил, близько 03:30 16 травня 2023 року російські окупанти атакували Україну з північного, південного і східного напрямку 18 ракетами різних типів повітряного, морського і наземного базування.

Інші новини:

  • Російські війська в ніч проти 16 травня атакували Україну 18 ракетами різних типів, серед яких були “Калібри” та “Кинджали”. Усі цілі були знищені.
  • Військові РФ здійснили виняткову за своєю щільністю атаку на Київ – КМВА.
  • Кличко показав звалище із залишками російських ракет, збитих над Києвом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *