Главная > Все новости > Щасливі діти – запорука успішної країни та високорозвиненого суспільства

Щасливі діти – запорука успішної країни та високорозвиненого суспільства

До Міжнародного дня захисту дітей, відбувся вже третій етап унікального соціального проекту «Мир у погляді дитячому», який розпочався 24 травня 2018 року. 

Нагадаємо, що тоді портрети дітей з прифронтових територій України (по фотозображенням) малювали учні художніх відділень закладів культури Дарницького району м. Києва. 
Після проведення акції намальовані портрети разом з подарунками юних художників були надіслані та подаровані дітям міста Лисичанська Луганської області.
В жовтні минулого року, діти з Лисичанську, чиї портрети були зображені юними художниками Дарницького району, вже були з гостьовим візитом в нашому районі, зокрема в Дитячій школі мистецтв №9. Тоді для них, разом з вихованцями школи мистецтв №9, були організовані цікаві майстер-класи, ігри, конкурси та пригощання.
І ось, через півроку, діти з прифронтової зони знову приїхали в гості в Дарницький район, на запрошення Дарницької райдержадміністрації і організаторів цього проекту: 
Громадської організації «Рада мирних ініціатив», Благодійного фонду «Безпечна Дарниця» та Громадської організації «Родинний оберіг».
Сьогоднішня зустріч була ще яскравішою, теплішою і насиченішою! З великою кількістю майстер-класів, конкурсів, призів, святковим концертом, а головне – позитивних емоцій та дитячих посмішок. А для нас, дорослих, це найголовніший критерій того, що все вдалося! 
Щасливі усміхнені діти – головний шлях до миру та соціальної згуртованості дітей України!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *