Главная > Все новости > Активисты района > Сезонного ярмарку на вулицях Пасхаліна та Чубинського більше не буде. Натомість капітально відремонтують парк «Привокзальний»

Сезонного ярмарку на вулицях Пасхаліна та Чубинського більше не буде. Натомість капітально відремонтують парк «Привокзальний»

«Повністю припинити проведення ярмарків на перетині вулиць Чубинського-Пасхаліна з 01 березня 2020 року. Саме таке спільне рішення наразі досягнуто у питанні проведення ярмарку на перетині вулиць Пасхаліна та Чубинського»» — наголосив Ярослав Лагута під час вчорашньої зустрічі з активістами та місцевими мешканцями Дарницького району.

Дане рішення затверджено на останньому засіданні Постійної комісії з питань торгівлі, підприємництва та промисловості — знову на обговоренні питання боротьби зі стихійною торгівлею у столиці.

Дарницька райдержадміністрація вже звернулася з офіційними листами до відповідних служб КМДА та Національної поліції України щодо забезпечення благоустрою та порядку на даній території.

Найближчим часом підприємцям буде вручено приписи на демонтаж встановлених конструкцій.

На вчорашній зустрічі також стало відомо про реконструкцію прилеглого парку «Привокзальний», яка має розпочатися цього року. В рамках капітального ремонту планується забезпечити металеву огорожу (паркан) довкола території всього парку, провести озеленення, освітлення, а також облаштувати лавочки, доріжки та підземні баки для сміття.

Джерело: https://darn.kyivcity.gov.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.