Главная > Все новости > Розпочались підготовчі роботи для укріплення будинку на вул. Соломії Крушельницької, де в червні стався вибух

Розпочались підготовчі роботи для укріплення будинку на вул. Соломії Крушельницької, де в червні стався вибух

Розпочались підготовчі роботи до процесу укріплення будинку на вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в якому 21 червня 2020 року стався вибух. Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту КМДА.

Представники Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, разом із рятувальниками КАРС «Київська служба порятунку» та ГУ ДСНС України у м. Києві, оглянули аварійний 6-й під’їзд за допомогою колінчастого підйомника.

За тиждень будівлю мають очистити від залишків сміття, після чого розпочнеться процес укріплення. Всередину утвореного провалу в будинку встановлять елементи кріплення для підтримки аварійних панелей.

В Управлінні з питань цивільного захисту пояснили, що після того, як пошкоджений вибухом будинок буде укріплений, мешканці зможуть потрапити до будівлі аби винести особисті речі. Коли вони заберуть своє майно, почнеться процес демонтажу будинку.

Джерело