У столиці демонтують рекламні “хмарочоси” заввишки до семиповерхового будинку.
Про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці Управління з питань реклами КМДА та КП “Київреклама”.
Зазначається, що вже цього тижня бригади Київреклами почнуть демонтувати рекламні стовпи заввишки до семиповерхового будинку. Роботи обіцяють завершити у п’ятницю, 16 червня.
“Такі рекламні засоби називаються “тумби, що стоять окремо”, – йдеться у повідомленні.
Дві такі конструкції біля станції метро Теремки досягли 17 метрів. Рекламники також обіцяли оприлюднити фотозвіт після завершення демонтажу об’єктів. Також цього тижня продовжуватиметься демонтаж незаконних вивісок та реклами на проспекті Володимира Івасюка (біля розв’язки з вулицею Героїв полку Азов).
Інші новини:
- У МОЗ попередили, де не можна купатися та використовувати воду з водоймищ
- В одному з районів Херсона введуть тривалу комендантську годину
- У Києві півроку ремонтуватимуть Дігтярівський шляхопровід: схеми об’їзду