Главная > Все новости > Активисты района > Прийом вже зупинили: у Києві можуть закрити одну з найбільших дитячих поліклінік

Прийом вже зупинили: у Києві можуть закрити одну з найбільших дитячих поліклінік

Під загрозою банкрутства опинився Київській міський дитячий діагностичний центр, який працює на вулиці Урлівській в Дарницькому районі міста. Заклад, в якому отримували допомогу від вузькоспеціалізованих спеціалістів тисячі дітей, вже майже не здатен нормально працювати.

Через фактичне закриття поліклініки, яка відкрилася лише у 2008 році, діти, що мешкають у найбільш густонаселених районах Києва – Позняках та Осокорках, залишилися без можливості приходити на прийом до своїх лікарів. Наразі заклад відправили «на простій», а всі медики, що там працювали, опинилися у безоплатній відпустці.

Активісти стверджують, що адміністрація центру лякає лікарів звільненням. Також медикам досить довгий час затримують зарплатню.

Прийоми скасовано

Місцеві мешканці у спільноті «Позняки Осокорки Харківський» стверджують, що до ситуації з фактичним банкрутством відносно новітнього закладу призвели дії його керівництва. У консультаційному центрі довгий час не було постійного керівника – замість нього призначали різних тимчасово виконуючих обов’язки. Останні нібито впровадили корупційні схеми, через які у закладу почалися величезні проблеми з фінансами.

Ситуація призвела до того, що маленькі пацієнти втратили змогу обстежуватися у:

  • хірурга;
  • окуліста;
  • гінеколога;
  • невролога;
  • психолога;
  • кардіолога;
  • стоматолога;
  • масажиста.

Аудит без висновків

Також, як зазначають активісти, нещодавно у центрі проводили аудит працівники Департаменту охорони здоров’я. Однак ніяких його результатів ніде не публікували. А оскільки ситуація утворилася вкрай критична, мешканці району почали звертатися до політиків.

У соцмережах шириться звернення до Володимира Зеленського із проханням втрутитися у ситуацію. Також активісти зустрілися із депутатом КМДА від Дарницького району Олександром Гончаровим, який підкреслив, що заклад повинен працювати, та пообіцяв надіслати запити до управління охорони здоров’я та у профільний департамент.