Главная > Все новости > Повний “шикидим”: Павлік потрапив у скандал із подарунком дружині

Повний “шикидим”: Павлік потрапив у скандал із подарунком дружині

Артист похвалився спецперепусткою, яка дала йому право їхати Південним мостом

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова опублікувала відео, на якому разом із чоловіком їде закритим Південним мостом завдяки спецперепустці.

Ролик Катерина розмістила на своїй сторінці в Instagram.

На кадрах видно, що Репяхова разом із чоловіком їдуть Південним мостом. Після хвилі обурених коментарів свою сторінку закрила, але відео швидко розлетілося соціальними мережами. Співак сидить за кермом, і він не пристебнутий ременем безпеки. Мало того, він похвалився спецперепусткою, яка надала йому право їхати мостом і заявив, що ця перепустка – спеціальний подарунок для дружини.

Відео спричинило величезне обурення українців. Наприклад, волонтер Наталка Борисовська порадила співакові подарувати дружині путівку, що горить, на Донбас, де можна насолодитися інстаграмними локаціями для романтичних фото.

Зазначимо, що рух Південним мостом було закрито ще минулого року з повномасштабного вторгнення Росії. Пересуватися дозволено лише спецтранспорту, громадському та транзитному вантажному, а також для тих водіїв, які отримали спецперепустку від Київської міської адміністрації.

До речі, нардеп Володимир Ар’єв резонно зауважив, що, хоча користувачі соцмереж і недаремно накинулися на Павліка, на більшу критику заслуговують ті, хто у такий спосіб видає спецдозволи на проїзд стратегічними об’єктами.

Інші новини

  • Начальник патрульної поліції Львівської області подарував своїй дівчині Василині Софранюк червону перепустку для проїзду пішохідною площею Ринок у Львові. Після скандалу його перевели до Івано-Франківська.
  • У Києві вводяться нові перепустки для пересування авто у комендантську годину.
  • У Бердянську почнуть видавати перепустки для пересування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *