У середу, 30 серпня, російські військові здійснили масовану, комбіновану атаку на Київ з використанням безпілотників та ракет, повідомили у КМВА.
“Нічна повітряна атака. Такого потужного нападу Київ не відчував від весни. Ворог здійснив масовану, комбіновану атаку з використанням безпілотників та ракет”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що спочатку росіяни застосували ударні БПЛА, попередньо, Shahed. Кілька груп дронів прямували на столицю з різних напрямків. Однак вже невдовзі на столицю полетіли ракети, запущені з бортів стратегічної авіації Ту-95мс.
“Загалом, силами та засобами протиповітряної оборони було знищено понад 20 ворожих цілей (точну кількість, а також тип ракет і БпЛА офіційно оприлюднять Повітряні Сили). В столиці зафіксовано падіння уламків в кількох районах. На жаль, загинули люди. В Шевченківському районі, на території підприємства шматки рашистських ракет вбили дві людини, ще одна дістала ушкодження. Також внаслідок падіння решток ракет виникли руйнування і пожежі в Шевченківському та Дарницькому районах”, – додали в адміністрації.
Вказується, що в обох районах уламки впали території нежитлової забудови. Загони ДСНС ліквідували пожежі, які виникли на місці падіння.
“Вчергове дякуємо ППО за відмінну роботу. Але вчергове озвучу наполегливі прохання наших захисників неба – дбайте про власну безпеку! І в жодному разі не знімайте роботу ППО! Допомагайте наближати мир в Україні після нашої Перемоги!”, – наголосив начальник КМВА Сергій Попко.
Пізніше в адміністрації уточнили, що внаслідок падіння уламків в різних районах Києва загинуло дві людини, а ще три – дістали поранення різного ступеня важкості. Потерпілим надана медична допомога, двох поранених госпіталізовано. Загиблими виявились два охоронці підприємства. Це були молоді хлопці – 26 та 36 років.
Читайте також:
- В ISW пояснили, чому військові РФ масштабно не наступають
- В Полтаві поліцейські затримали злочинця, який втік з психлікарні
- Знесло дах: автобус з українцями потрапив у ДТП в Румунії