Главная > Все новости > Постраждалих від вибуху на Позняках запевнили, що квартири, які роздав Зеленський, уже готові

Постраждалих від вибуху на Позняках запевнили, що квартири, які роздав Зеленський, уже готові

Понад сто людей, постраждалих внаслідок вибуху в будинку, вже отримали матеріальну допомогу

У вівторок, 30 червня, Дарницьку райдержадміністрацію відвідали постраждалі мешканці будинку на Позняках, де 21 червня стався вибух, мер Віталій Кличко, народний депутат від «Слуги народу» Леся Забуранна, заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Про це повідомляє пресслужба Дарницької РДА.

Голова адміністрації Ярослав Лагута повідомив, що 105 людей вже отримали матеріальну допомогу з фонду «Майбутній Київ» у зв’язку з втратою своїх документів, відновлення яких на сьогодні триває.

Також він зазначив, що наразі вже сформовано 50 справ на отримання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям на суми від 50 до 100 тисяч гривень.

В.Кличко, в свою чергу, вкотре наголосив, що районна влада є центром комунікації для мешканців будинку з будь-яких питань.

За виділені кошти з міського бюджету мешканці зможуть зробити ремонти в квартирах, які отримують. Придбання ж меблів, побутової техніки та інших втрачених речей також будуть здійснюватися мешканцями на власний розсуд.

Л.Забуранна повідомила мешканцям, що квартири, які отримали 12 сімей, вже готові. До кінця цього тижня буде сформовано список ще на 10 родин щодо отримання ними помешкань.

25 червня президент Володимир Зеленський вручив ключі від 12 квартир людям, які постраждали від вибуху у київському будинку. Він повідомив, що впродовж максимум півтора місяця ще 28 нових квартир буде передано постраждалим.

Проте, люди не можуть потрапити до своїх квартир.

Постраждалі мали заселитися у ЖК «Кришталеві джерела» на Теремках. Втім, презентоване житло – без ремонту. Себто, це пусті «коробки» з голими стінами – при тому, що далеко не всі постраждалі прямо зараз зможуть знайти гроші на облаштування. З грошима на ремонт пообіцяла допомогти столична влада, але питання ще в процесі вирішення. 

Це ще було б не так погано – зрештою, у найкращому райдужному варіанті питання могло б вирішитися за кілька днів. Але, за словами очевидців, за адресою Метрологічна, 42 все ще триває будівництво, а навколо будинків – паркан. Тож подивитися нове помешкання люди не змогли.

Для підтримки постійної комунікації та з метою інформування мешканців по всіх питаннях, Віталій Кличко запропонував проводити подібні зустрічі регулярно — два рази на тиждень (вівторок і четвер). У приміщенні Дарницької райдержадміністрації за його участю.

Джерела: Дарницька РДА, glavcom.ua, depo.ua,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.