Головна > Всі новини > Послухав музику та отримав повістку: пара розважалася під російський реп

Послухав музику та отримав повістку: пара розважалася під російський реп

Попри заборону, люди вмикали російські пісні у громадському місці

У Боярці Київської області на одній із вулиць молода пара під час прогулянки увімкнула російську музику.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Зазначається, що чоловік підспівував і навіть підтанцьовував російському виконавцю. Жінка, яка йшла за молодою парою, зробила зауваження чоловікові, але він почав сперечатися з нею. Небайдужа громадянка повідомила про інцидент поліції.

Правоохоронці швидко знайшли правопорушника та його супутницю, вручили їм адмінпротокол за дрібне хуліганство, а хлопцю виписали ще й повістку до військкомату.

Інші новини:

  • У Києві заборонили вмикати російські пісні у публічних місцях
  • В Одесі вуличні музиканти поскаржилися на облави поліцейських
  • У Львові вручили повістки молоді через гучну музику

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *