У Боярці Київської області на одній із вулиць молода пара під час прогулянки увімкнула російську музику.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.
Зазначається, що чоловік підспівував і навіть підтанцьовував російському виконавцю. Жінка, яка йшла за молодою парою, зробила зауваження чоловікові, але він почав сперечатися з нею. Небайдужа громадянка повідомила про інцидент поліції.
Правоохоронці швидко знайшли правопорушника та його супутницю, вручили їм адмінпротокол за дрібне хуліганство, а хлопцю виписали ще й повістку до військкомату.
Інші новини:
- У Києві заборонили вмикати російські пісні у публічних місцях
- В Одесі вуличні музиканти поскаржилися на облави поліцейських
- У Львові вручили повістки молоді через гучну музику