Главная > Все новости > Активисты района > Популярні блогери з шанувальниками очистили київський ліс від сміття

Популярні блогери з шанувальниками очистили київський ліс від сміття

Популярні блогери Євген Клопотенко і Маша Себова, разом із учасниками спільноти VIDEOZHARA, зібрали понад 100 мішків сміття в Нікольському лісі на Червоному Хуторі в рамках екоініціативи #trashtag.


За три години роботи хлопці і дівчата повністю очистили частину території Нікольського лісу від сміття. – Я знала, що в парках і лісах, де влаштовуються пікніки, сміття залишається багато. Але те, що ми всього за пару годин, не заглиблюючись далеко в ліс, зберемо 100 мішків, – це шок. У мене було відчуття, що я на звалищі. І ще дуже показово – ми вибрали територію, де обладнані спеціальні дерев’яні альтанки для пікніків. Але при цьому поруч я не побачила жодної урни або контейнера для сміття! Впевнена, якби там поставили кілька сміттєвих баків, ситуація змінилася б кардинально, – поділилася враженнями Маша Себова. 


– Позиція 
«я не в курсі справ» руйнівна. Ми ставимося до країни, у якій живемо, по-споживацькому. Завжди скаржимося, що відбувається неподобство, але чекаємо когось, хто прийде і прибере. Стосується це не тільки сміття, але все починається з кинутого на вулиці папірця, – розповів про участь у акції Євген Клопотенко

Організатор акції, фестиваль VIDEOZHARA, просуває ідею не тільки відповідального ставлення до створення контенту, але і відповідального ставлення до навколишнього середовища, підтримує екоініціативу #trashtag вже вдруге і не планує на цьому зупинятися.

 #trashtag 2.0 – лише перша з подій, де близькі за духом зможуть зустрітися, познайомитися, об’єднатися і створити щось нове і цікаве. Зокрема, 31 жовтня буде фан-зустріч із ND Production (це суперпопулярний YouTube блог) в Гуллівері.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *