Главная > Все новости > Понад 4,5 тисячі самотніх людей похилого віку і паліативних хворих забезпечені необхідними речами в умовах карантину

Понад 4,5 тисячі самотніх людей похилого віку і паліативних хворих забезпечені необхідними речами в умовах карантину

Із початку введення обмежувальних заходів у столиці, соціальні працівники відвідали 4 598 самотніх осіб похилого віку та паліативних хворих, які перебувають вдома, та забезпечили їх продуктами, ліками, яких вони потребують на постійній основі, та засобами гігієни. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Ми розуміємо, що категорія населення віку 60+ є найбільш вразливою перед новим коронавірусом COVID-19. Саме тому ми організували посилену доставку продуктів та необхідних засобів для таких осіб, щоб максимально обмежити їх контакти з іншими людьми. Станом на 17 березня, понад 4,5 тисячі людей забезпечені усім необхідним», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що такої допомоги в столиці потребують 12 тисяч осіб. Найближчими днями всі вони будуть забезпечені необхідними речами. Департамент соціальної політики посилює контроль за цими категоріями населення. Усі соціальні працівники проінструктовані щодо запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції Covid-19 та дотримання правил респіраторної гігієни і протиепідемічних заходів.

Зокрема, всі 4598 осіб забезпечені сухим пайком, гарячим харчуванням – 1797 осіб, які цього потребують, необхідними ліками та санітарно-гігієнічними засобами  – 2077 осіб.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *