Главная > Все новости > Під Києвом затримали чоловіка, який зґвалтував 4-річну дівчинку

Під Києвом затримали чоловіка, який зґвалтував 4-річну дівчинку

Затриманим виявився 48-річний уродженець Бердянська

Поліція Київщини затримала чоловіка, який цієї ночі зґвалтував 4-річну дівчинку в Броварах.

Про це повідомив керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

За його словами, затриманим виявився 48-річний уродженець Бердянська, раніше судимий за розбій і грабіж. “Дякую працівникам поліції та прокуратури за рішучі дії та принципову позицію. Водночас звертаюся до батьків, не залишайте малолітніх дітей без нагляду, тим більше з малознайомими вам людьми”, – зазначив Нєбитов.

Оновлення. Зазначається, що мати залишила дівчинку в подруги, тому що самій потрібно було відвідати лікаря. До подруги прийшов знайомий їхніх родичів. У цей момент жінка, яка гляділа дитину, відволіклася. Цим скористався ґвалтівник. Жінка повернулася до кімнати почувши, що дівчинка плаче. Нападник злякався та втік з квартири.

Про чоловіка відомо, що йому 48 років і він родом з Бердянська. У соціальних мережах почали розповсюджувати плітки, що нападник є педагогом одного із місцевих ліцеїв. Правоохоронці спростовують це, хоча раніше він справді мав стосунок до сфери освіти у Бердянську.

“Звертаюсь до батьків… саме ви, перш за все, відповідальні за безпеку і добробут своїх доньок та синів”, – наголосив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

Читайте також:

  • У Генуї чоловік жорстоко побив і зґвалтував 25-річну українку.
  • На Калущині чоловік побив співмешканця сестри кухонною дошкою.
  • На цвинтарі Харківщини жінка підірвалася на міні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *