18 липня у селі Дубове Київської області в будинку знайшли тіло застреленої медичної сестри з ознаками насильницької смерті.
Про це Vesti.ua повідомили джерела в Нацполіції.
До правоохоронців звернулася донька медсестри та сказала, що мама не виходить на зв’язок. Поліцейські приїхали до будинку медпрацівниці й знайшли там її тіло. Під час огляду на тілі знайшли сліди від ударів на голові, грудях та спині. Загибла – уродженка с.Чернопілля Білогірського району АР Крим. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 КК України.
Читайте також:
- Під Дніпром на блокпості знайшли вбитого військового
- У Кривому Розі мерія виділила майже 1 млрд на ремонт дороги
- У Дніпрі масові відключення води: адреси та графік