Главная > Все новости > Анонсы > Пенсії та соціальні допомоги на період карантину перепризначатимуться автоматично

Пенсії та соціальні допомоги на період карантину перепризначатимуться автоматично

На період карантину пенсії і соціальні допомоги перепризначатимуться автоматично. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда з посиланням на Міністерство соціальної політики України.

— Ви часто запитуєте, що робити для підтвердження пільг, пенсій та допомог, якщо комісії припадають на період карантину? Президент підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», — зазначила Марина Хонда. Зокрема, закон забезпечує автоматичне продовження виплати на період карантину всіх пенсій і допомог людям, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК та ЛКК про встановлення інвалідності й перепризначення пенсій та допомог, без заяв та без будь-яких документів.

Після закінчення терміну дії карантину або обмежувальних заходів  орган соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду здійснить перерахунок розміру виплаченої державної соціальної допомоги або пенсії на підставі поданої особою заяви  (результатів переогляду медико-соціальної експертизи) та необхідних документів.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.