Главная > Все новости > Парк на Привокзальній площі – не місце для торгівлі!

Парк на Привокзальній площі – не місце для торгівлі!

Одне з питань, з якими мешканці нашого району найчастіше звертаються до Дарницької райдержадміністрації, є ліквідація стихійної торгівлі та сезонного ярмарку на вулиці Привокзальній.

Саме тому, черговий інспекційний об’їзд території району головою Дарницької РДА відбувся саме в парку на Привокзальній площі та в сквері «Трудової слави».

«Ярмарки, які проводяться біля скверу на Привокзальній площі, що поряд з Дарницьким залізничним вокзалом, найближчим часом будуть відгороджені від паркової відпочинкової зони. Сквер нарешті буде впорядкований!», – надав доручення Сергій Левада.

В свою чергу, місця для громадян похилого віку, які ведуть торгівлю власноруч вирощеною продукцією, маючи скрутне фінансове становище, будуть облаштовані в єдиному архітектурному стилі у спеціально відведених для цього зонах.

Нагадуємо, що постійна комісія Київради з екологічної політики вирішила звернутися до відповідних департаментів КМДА щодо заборони проведення торгівлі у вихідні дні на тому місці. Таке рішення обумовлене тим, що за даними «Київзеленбуду», ярмарок повністю знищив сквер. Це підтверджено документами комісійних обстежень. Крім того, на території скверу були встановлені МАФи із незрозумілим статусом.

darn.kyivcity.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *