У Голосіївському районі Києві парубок запропонував поліцейським вжити з ним наркотики. Коли патрульні його затримали, він поскаржився, що “дуже довірливий”.
Кумедне відео показала патрульна поліція Києва.
Спочатку охоронці порядку отримали повідомлення від мешканців багатоповерхівки про сусіда, який “бігає в під’їзді без футболки та кричить”. Прибувши на місце події, інспектори зайшли до квартири правопорушника. Це був 32-річний чоловік, який мав ознаки наркотичного сп’яніння. “Він одразу запросив поліцейських до себе та запропонував їм покурити блакитну сіль. Ба більше, господар продемонстрував пакетик та ємність, в яких зберігає заборонену в обігу речовину”, – розповіли правоохоронці.
Незважаючи на те, що патрульні відмовилися від пропозиції, він назвав іх “єдиними нормальними” гостями. А коли вже на місце прибула слідчо-оперативна група, киянин поскажився на свою довірливість.
Інші новини столиці:
- Де знайти роботу в Києві людям без досвіду: перелік актуальних вакансій
- У Києві військовий спробував спалити себе в лікарні через помсту за товариша по службі
- Піцерію на Подолі закрили, там отруїлися відвідувачі