Головна > Всі новини > Активісти району > «Не могли залишитись осторонь». Ветерани Трійки створили мобільні пункти незламності для киян

«Не могли залишитись осторонь». Ветерани Трійки створили мобільні пункти незламності для киян

Військовослужбовці та ветерани Третього армійського корпусу організували мобільні пункти незламності у районах Києва з тривалими відключеннями світла. 

Кияни допомагають військовим донатами, військові — допомагають містянам пережити холоди з відключенням світла, води і тепла. Фудтраки працюють щодня — тут можна погрітися біля багаття, випити гарячі напої та зарядити телефон. Так ветерани Третьої штурмової розвозять містом гарячу їжу і тепло.

«Захисники знають, як виживати у надважких умовах, і не могли залишитись осторонь. Це наша особиста ініціатива, яку підтримав командир Андрій Білецький. Поки посадовці шукають винних, військові діють», — каже голова ветеранського корпусу Трійки Ян Клішаєв.

24 січня до ініціативи приєдналася патронатна служба «Янголи» Третього армійського корпусу зі своїм фудтраком.

«Комусь потрібна реабілітація та протезування. Комусь — просто тепло, гарячий чай і зарядка для телефона. Допомагаємо всім, чим можемо», — каже керівниця служби Олена Толкачова.

У планах Трійки — запустити стаціонарні пункти незламності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *