У Києві демонтували літак-пам’ятник. Замість відправити його до музею, експонат просто розпилили та вивезли, через що спалахнув скандал.
Про це повідомляє на сторінці у Facebook депутат Київради Алла Шлапак.
У коментарях до посту Шлапак написала, що музей авіації відмовився забирати пам’ятник, на що відреагували у музеї ім. Антонова, наголосивши, що жодних пропозицій їм не надходило.
Пам’ятник був встановлений на території школи №5 у Печерському районі в 1986 році і він є історичною цінністю, оскільки такі літаки зазвичай відразу відправлялися на металобрухт, і подібних екземплярів збереглося одиниці у вигляді пам’ятників.
Про те, що літак розпиляли, у музеї дізналися випадково. Про те, куди відвезли демонтований літак, не знають.
Інші новини:
- У столиці біля Ботсаду імені Миколи Гришка на Бусовій горі демонтували літак-пам’ятник.
- У центрі Житомира знесли пам’ятник Пушкіну.
- “Геть!”: в Одесі невідомі розмалювали пам’ятник Пушкіну.