Главная > Все новости > Настоятелю Києво-Печерської лаври Павлу вручили підозру і домашній арешт

Настоятелю Києво-Печерської лаври Павлу вручили підозру і домашній арешт

У приміщенні, де проживає Павло, проходять обшуки СБУ

Намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла, якому СБУ вручила підозру, викликали сьогодні на допит.

Настоятель Лаври сказав кореспонденту Vesti.ua, що йому присудили домашній арешт. Його підозрюють у “розпалюванні міжрелігійної ворожнечі та поширенні матеріалів, що виправдовують російську агресію”.

Правоохоронці провели обшуки у настоятеля Лаври. Як передає наш журналіст, невелика кількість парафіян молиться біля огорож, які поставила СБУ. Також присутня поліція поряд. Сьогодні усе спокійно.

СБУ запевняє , що зібрала обґрунтовану доказову базу щодо причетності колишнього настоятеля Києво-Печерської лаври Павла Петра Лебедя до розпалювання релігійної ворожнечі, виправдовування і заперечення збройної агресії РФ проти України.

За матеріалами спецслужби запроваджено санкції стосовно 17 функціонерів УПЦ, а майже 250 клірикам РПЦ заборонено в’їзд в Україну. Також припинено громадянство України 19 священнослужителям УПЦ, громадянам країни-агресора, ініційовано примусове повернення до країни походження клірикам церкви, 2 громадянам РФ.

Після опівдня священник приїхав до суду. Суддя, який ознайомився з матеріалами справи, засідання триває. Сам Павло вважає, що справа є політичною і заявив, що проти агресії.

“Я нічого не зробив, щоб мене у чомусь звинувачували”, – заявив митрополит.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *