Укргідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на території Київщини та оголосив перший рівень небезпеки.
На Київщині вже найближчими днями вдарять перші заморозки.
Про це попереджає Укргідрометцентр у Telegram.
Укргідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на території Київської області.
За даними синоптиків, вночі 25-27 вересня по області очікуються заморозки на поверхні грунта 0-3°.
У зв’язку з цим оголошено перший рівень небезпеки, жовтий.
Нагадаємо, народний синоптик Володимир Деркач попередив, що цього року в Україні буде цілих три бабиних літа. Значні потепління очікуються у жовтні, листопаді та навіть у грудні.