Главная > Все новости > Анонсы > На Дарниці споруджують новий парк відпочинку

На Дарниці споруджують новий парк відпочинку

На Берковщині стартувало будівництво парку. До кінця року тут розпланують територію, прокладуть інженерні мережі, збудують автостоянку, громадську вбиральню та будинок садівника. 

«Друзі, цієї новини ми чекали три роки. Ще у 2017 році ми в Київраді проголосували рішення за моїм поданням про створення парку відпочинку майже 8 га на березі Дніпра у затоці Берковщина, — написав депутат Київради Володимир Гончаров. —  Масштабний проєкт розрахований на кілька років. Замовник будівництва – КО «Київзеленбуд».

Масштабний проєкт розрахований на кілька років

За його словами, проводиться будівництво першої черги парку. До кінця року підрядник проведе планування території, збудує автостоянку зі зручним заїздом із Дніпровської набережної, громадську вбиральню та будинок садівника, закладе інженерні мережі. Зелені насадження, які є на території, підрядник обіцяє максимально зберегти.

 Зелені насадження, які є на території, підрядник обіцяє максимально зберегти

На перший етап робіт потрібно 70 млн грн. На цей рік передбачено перших сім — і підрядник нині їх освоює.

Цього року на роботи передбачено 7 млн грн.

В парку планують облаштувати пішохідні та велосипедні доріжки, прогулянкову еспланаду, відкритий амфітеатр з берегоукріплюючим причалом, альтанки та комфортні зони солярію.

У парку буде амфітеатр, альтанки та комфортні зони солярію

Якою буде зона відпочинку, демонструє відео https://www.youtube.com/embed/eBElz2WLE-Y

Джерело