Главная > Все новости > Молодіжний фестиваль у рамках «Громадського бюджету» відбувся у столиці

Молодіжний фестиваль у рамках «Громадського бюджету» відбувся у столиці

Вчора в Маріїнському парку просто неба пройшов RadioDay – Free Open Air Party. Започаткували фестиваль 9 років тому студенти КПІ. Перші рази він проходив «тільки для своїх» — як студентське свято. Але останні декілька років його можуть вільно відвідувати кияни та гості міста. Минулоріч він проходив на Європейській площі, де зібрав понад 30 тисяч глядачів.

Нині RadioDay – Free Open Air Party реалізується у рамках «Громадського бюджету». У 2019-му проект набрав 4480 голосів, з бюджету міста він отримав 2 млн 181 тисячу гривень.

— Після концерту у Маріїнському парку всі охочі перемістяться на AfterParty у Зелений театр. Кожного року фестиваль вдається зробити все крутішим. Тобто ми набираємо обертів. День Києва варто святкувати всю ніч, і ми підготували для вас кращий варіант, — розповідають організатори Олена Шищенко та Ярослав Шерекін, колишні студенти КПІ.

Локацію у Маріїнському парку, де проходив захід, обнесли парканом та здійснювали контроль відвідувачів. Декого охорона просила розстібнути сумки. Зважаючи на дощ, людей, принаймні у першій половині заходу, було небагато. Привертали увагу відвідувачів яскраві рекламні фотозони. Дехто пританцьовував під драйвову музику.

Можна було придбати сувенірний блайзер чи футболку.

Розважали гостей: Modestep, Wacky J, Key M, Walid, VORONA, KAEF, MAMARIKA, DILEMMA, Probass Show, Tapolsky.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.