Главная > Все новости > Анонсы > Молоді українські дизайнери представлять на Ukrainian Fashion Week моделі нового робочого одягу для міських комунальних служб

Молоді українські дизайнери представлять на Ukrainian Fashion Week моделі нового робочого одягу для міських комунальних служб

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з молодими українськими дизайнерами, які представили свої ескізи моделей нового робочого одягу для міських комунальних служб. Про це Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Як я обіцяв, ми розпочали втілювати цікавий проект, аби працівники комунальних служб столиці мали гарний, стильний і зручний робочий одяг. За допомоги Ukrainian Fashion Week ми залучили кількох молодих українських дизайнерів – Володимира Демчинського, Ядвігу Нетикшу, Софію Русинович та Кирила Харитонцева. Вони вже розробили і представили на нашій спільній зустрічі ескізи форми для комунальних служб Києва. Бачення уніформи дизайнерами виглядає цікавим і оригінальним. Деякі варіанти мене вразили», – повідомив мер столиці.

За його словами, моделі від дизайнерів будуть представлені окремим показом на Ukrainian Fashion Week уже у вересні. А виготовлення робочого одягу для комунальників замовлять в українських виробників.

«Я переконаний, у європейській столиці люди, які забезпечують її життєдіяльність, сервіс та комфорт для мешканців, повинні працювати в сучасній, зручній та гарній уніформі», – наголосив Віталій Кличко.

Джерело