Главная > Все новости > Анонсы > Міська влада забезпечить безперебійність процесу оренди до остаточного введення в дію нового Закону

Міська влада забезпечить безперебійність процесу оренди до остаточного введення в дію нового Закону

Із 1 лютого набуває чинності новий Закон України «Про оренду державного та комунального майна», що передбачає істотні зміни у процедурі надання оренди. Наразі існує загроза заблокування процесу оренди майна в Україні, адже поки не виписано і не погоджено відповідними державними органами порядок реалізації Закону. Міська влада працює над визначенням механізмів на перехідний період, тож сьогодні Постійна комісія з питань власності заслухала і погодила необхідні пропозиції. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

«Оренда комунального майна і безперебійність цього процесу є важливим джерелом наповнення бюджету міста, а також забезпечення розвитку бізнесу, громадських організацій. Міська влада вітає нові кроки з підвищення ефективності, спрощення та осучаснення процедури оренди. Однак наразі законодавчо не визначено багато процедурних моментів. Я хочу запевнити усіх орендарів комунального майна, що міська влада забезпечить такий механізм на час остаточного введення в дію всіх положень нового Закону», – пояснив заступник голови КМДА.

За його словами, сьогодні Постійна комісія з питань власності заслухала та погодила пропозиції подовжити процедури, які передбачені поки чинним Положенням про оренду комунального майна територіальної громади міста Києва до остаточного введення в дію нового Закону про оренду.

Із повним текстом нового Закону про оренду державного та комунального майна можна ознайомитися на офіційному сайті Верховної Ради України.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.