Главная > Все новости > Анонсы > Міська влада разом з Дарницькою РДА працюють над відкриттям наступного Центру реабілітації дітей з інвалідністю

Міська влада разом з Дарницькою РДА працюють над відкриттям наступного Центру реабілітації дітей з інвалідністю

У 2020 році процес створення нового реабілітаційного відділення в межах району продовжиться.

«Наше бачення це відкриття подібних установ в кожному мікрорайоні аби наблизити соціальні послуги ближче до домівок дарничан. Це Центри, які знаходяться безпосередньо біля родини дитини, біля домівки, і які не відривають дитину під час процесу реабілітації від спілкування з родиною», — поділився планами на майбутнє виконувач обов’язків голови Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута.

Ярослав Миколайович також зазначив, що одного щорічного 21-денного курсу реабілітації для таких дітей замало і потреби у відкритті подібних Центрів постійно зростають — «Відділення Центру на вулиці Бориспільській, 28б – це перша ластівка і такі установи будуть надалі відкриватися в Дарницькому районі та місті Києві, тому що це надсучасне бачення, в першу чергу це альтернатива існуючим інститутам соціальної допомоги».

«Скільки б держава не доплачувала батькам, питання соціальної реабілітації дитини не вирішиться. До того ж, емоційну втому батьків теж ніхто не скасовував. Наразі місто чекає розрахунку й плану дій від Міністерства, після чого ми зберемо дані кожного з районів Києва. Сподіваємося, цього року в соціальній сфері міста ми зробимо величезний прорив», — поінформувала присутніх на відкритті нового соціального закладу Дарницького району, заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.

Наразі по Києву найбільший відсоток дітей, що потребують таких відділень, у Дарницькому, Деснянському та Святошинському районах.

Загалом на ремонт приміщення Відділення реабілітації у Дарницькому районі виділили 4 млн 700 тисяч гривень, з яких 2 млн піде на обладнання та 1 млн 300 тис. – на нову спеціальну машину для перевезень.

Джерело: https://darn.kyivcity.gov.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.