Головна > Всі новини > Мінкульт обмежив вхід на територію нижньої Лаври

Мінкульт обмежив вхід на територію нижньої Лаври

Тепер, щоб потрапити до храму УПЦ, доведеться мати при собі паспорт

Національний заповідник Києво-Печерської лаври (Мінкульт) обмежив вхід на територію нижньої Лаври.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Тепер, щоб потрапити до храму УПЦ, доведеться мати при собі паспорт. Також обмежили час перебування на території Києво-Печерської Лаври з 08:00 до 18:00. Пересування автотранспортом теж під забороною.

В УПЦ вважають таке обмеження порушенням прав вірян на свободу віросповідання.

“Обмеження, встановлені Національним заповідником на вході/виході відвідувачів на територію Нижньої Лаври з 08:00 до 18:00 є протиправною перешкодою у проведенні богослужінь”, йдеться у заяві УПЦ МП.

Читайте також:

  • Мінкульт призначив нового гендиректора заповідника “Києво-Печерська лавра”.
  • Розпалював ворожнечу: на Закарпатті виявили “церковного блогера” УПЦ.
  • Великдень онлайн: у Києві не скасовували комендантську годину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *