Національний заповідник Києво-Печерської лаври (Мінкульт) обмежив вхід на територію нижньої Лаври.
Про це повідомляє прес-служба відомства.
Тепер, щоб потрапити до храму УПЦ, доведеться мати при собі паспорт. Також обмежили час перебування на території Києво-Печерської Лаври – з 08:00 до 18:00. Пересування автотранспортом теж під забороною.
В УПЦ вважають таке обмеження порушенням прав вірян на свободу віросповідання.
“Обмеження, встановлені Національним заповідником на вході/виході відвідувачів на територію Нижньої Лаври з 08:00 до 18:00 є протиправною перешкодою у проведенні богослужінь”, – йдеться у заяві УПЦ МП.
Читайте також:
- Мінкульт призначив нового гендиректора заповідника “Києво-Печерська лавра”.
- Розпалював ворожнечу: на Закарпатті виявили “церковного блогера” УПЦ.
- Великдень онлайн: у Києві не скасовували комендантську годину.