Главная > Все новости > Анонсы > Мережа кінотеатрів КП «Київкінофільм» Дарницького району запрошує глядачів

Мережа кінотеатрів КП «Київкінофільм» Дарницького району запрошує глядачів

Кінотеатри «Промінь» (Харківське шосе, 168Ж) та «Факел» (проспект Бажана 3а, метро Харківська) Дарницького району за 5 років своєї роботи зазнали масштабних змін.

Департамент культури Київської міської державної адміністрації докорінно змінив та модернізував роботу комунальних кінотеатрів. Так, результатом та головним показником успіху стало суттєве збільшення відвідувачів та, як наслідок, кіносеансів.

Покращення матеріально-технічної бази, встановлення сучасного цифрового обладнання, капітальний ремонт кінотеатрів та проведення масштабних фестивалів – лише невелика частина того, що вже зроблено.

«Проведено без перебільшення дуже велику роботу. Для цього, окрім матеріальних ресурсів, потрібна була ще одна, не менш важлива складова: незламне бажання змін і чітке бачення того, як все має бути. Звісно, що ми маємо на меті реалізувати ще не один проект, але те, що бачимо сьогодні – вже велика перемога», – прокоментувала директор Департаменту культури Діана Попова.

Вона також зазначила, що вектором розвитку є збереження культурних осередків міста шляхом реконструкції комунальних кінотеатрів крокової доступності – за підтримки міста вони мають створити власний культурний простір у спальних районах Києва, -зокрема у Дарницькому.

Так, завершується масштабна реконструкція кінотеатру «Промінь»; проведено ремонт у кінотеатрі «Факел», в якому відкрито цифрові зали. Вартість квитків від 45 до 60 гривень за сеанс.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.