Главная > Все новости > Марина Хонда відзначила 100 успішних проектів від громадських організацій

Марина Хонда відзначила 100 успішних проектів від громадських організацій

Заступниця голови КМДА Марина Хонда нагородила 100 громадських організацій, які успішно реалізували громадські ініціативи місцевого значення. Нагородження відбулося у рамках першого Ярмарку проєктів громадських організацій «ТОП-100».

Цього року Ярмарок проєктів «ТОП-100» відбувається вперше. Для участі у відборі були подані успішні кейси різних напрямів, реалізовані активними громадянами та інститутами громадянського суспільства. Відбір проектів здійснювався за 4 критеріями: актуальність; інноваційність та оригінальність; значущість для району та міста; рівень залучення організації до виконання кейсу/практики. До комісії входили представники Департаменту суспільних комунікацій, органів місцевого самоврядування, Громадської ради при КМДА та активні громадяни.

«Цей захід – яскравий доказ того, що співпраця влади і громади не просто можлива, а вона потрібна і завжди приносить позитивний результат. Коли ми з Департаментом суспільних комунікацій почали проводити конкурс громадських організацій, то мали побоювання, чи готові до нього потенційні учасники. І сьогодні ми бачимо, що громадські організації не просто готові – вони можуть виконувати соціальні замовлення і допомагати владі. Зараз ми йдемо до того, щоб передати частину повноважень громадським організаціям у сфері допомоги людям. Саме так це працює в європейських країнах», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що в Києві зареєстровано близько 19 тисяч громадських організацій, із яких активною діяльністю займається лише 1 тисяча.

Джерело