Главная > Все новости > Марафон бажань триває: Оксана Датій хоче повернути посаду

Марафон бажань триває: Оксана Датій хоче повернути посаду

Суд залишив позов без розгляду

Оксана Датій, колишня в.о. керівника київської податкової служби, яку підозрюють у багатомільйонних схемах, має намір оскаржити своє звільнення через суд. Окрім свого “крісла”, чиновниця хоче отримати компенсацію від держави за вимушений відгул.

Про це свідчать матеріали Київського окружного адміністративного суду.

У самому документі не зазначено причин і підстав для звільнення Датій. У своєму позові жінка просить визнати протиправним та скасувати наказ про звільнення, а також наказ про оголошення її звільнення. Крім цього, колишня виконувачка обов’язків голови столичної податкової вимагає виплатити її середній заробіток за час вимушеного прогулу. Цей термін починається з 9 лютого і закінчиться у день ухвалення судового рішення. Суд не став розглядати позов, оскільки він не відповідає вимогам закону. Для того, щоб виправити недоліки, у Датій є 10 днів.

Під час обшуку у жінки виявили 158 тисяч доларів, 530 тисяч гривень та 2,2 тисячі євро, елітні годинники, автомобілі тощо. У Бюро зазначили, що рівень життя чиновниці не відповідає рівню її офіційних доходів: приблизно 1 млн доларів, будинок під Києвом вартістю орієнтовно у 200 тисяч доларів, дві машини вартістю близько 150 тисяч доларів. При цьому одне з авто чиновниць вартістю приблизно 100 тисяч доларів США записано на її особистого водія, доходи якого за останні роки становили не більше 8 тисяч доларів США.

Новини на цю тему:

  • СБУ і БЕБ проводять обшук будинку в олігарха Ігоря Коломойського. Розслідування стосується махінацій щодо “Укртатнафти” і “Укрнафти”.
  • У “Київодоканалі” 31 січня відбулися обшуки – КМДА.
  • Два скандали напередодні “чисток”. До чого призведуть нові викриття НАБУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *