Главная > Все новости > Ліки для онкохворих: у Києві викрито злочинну схему

Ліки для онкохворих: у Києві викрито злочинну схему

Вартість препарату, що надходив з-за кордону, становила 46,5 тис. грн за упаковку

У Києві викрили схему збуту в Україні підроблених ліків для онкохворих.

Про це повідомляється в Telegram-каналі Офісу генерального прокурора.

“За даними слідства, фальсифіковані медпрепарати онкологічної групи надходили в Україну з-за кордону. Надалі учасники схеми організовували їхній збут на території Києва та інших міст”, – розповіли в прокуратурі.

Зазначається, що вартість ліків становила 46,5 тис. грн за упаковку. Замовлення приймалися через онлайн форму аптеки, а далі товар доставлявся покупцю.

“За результатами дослідження зразків препарату виробником встановлено, що він фальсифікований. Крім того, висновок експерта підтверджено, що упаковка препарату не відповідає зразку оригінального лікарського засобу. На підставі ухвал суду з метою відшукання фальсифікованих лікарських засобів та фіксації відомостей про обставини скоєння кримінального правопорушення проведено обшуки у фігурантів, а також у місцях зберігання лікарських препаратів та в аптеках”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

Під час слідчих дій вилучено значну кількість медичних препаратів, які містять візуальні ознаки фальсифікації, сертифікати якості лікарських засобів невідомого походження, чернетки, кошти, комп’ютерну техніку, мобільні телефони. Також під час обшуків правоохоронці виявили значну кількість лікарських препаратів російського та білоруського виробництва, які наразі вилучено з продажу на території України.

Зразки всіх виявлених препаратів спрямовані на експертизу. Двом особам, причетним до скоєння злочину, повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання заходів у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії з кримінального провадження тривають.

Інші новини:

  • Електронний рецепт в Україні: як та на які ліки можна отримати.
  • Електронний рецепт спрощує українцям життя – голова МОЗ.
  • Українці масово запасаються ліками перед набранням чинності новим законом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *