Главная > Все новости > «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» ВЗЯЛО УЧАСТЬ У «ГОДИНІ ЗЕМЛІ»

«КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» ВЗЯЛО УЧАСТЬ У «ГОДИНІ ЗЕМЛІ»

У минулу суботу, 30 березня 2019 року, по всьому світу пройшла природоохоронна акція «Година Землі». На 60 хвилин у багатьох куточках нашої планети у темряву одночасно поринули тисячі будівель і споруд, а все для того, щоб привернути увагу кожного з нас до екологічних проблем країни і світу загалом.

Традиційно до цієї природоохоронної акції приєдналися десятки міст і містечок України. Так, у столиці на підтримку цієї події на одну годину без світла залишилися основні урядові будівлі (Київська міська Рада, Міністерство закордонних справ) та архітектурні пам’ятки міста (монумент Батьківщина-Мати, дзвіниці Києво-Печерської лаври, Михайлівського монастиря і Софійського собору).
А для тих, хто надає перевагу більш активній участі у таких видах заходів, у Будинку кіно було організовано концерт класичної музики. Так, кияни та гості столиці мали прекрасну нагоду провести час з користю для себе і планети – при світлі свічок насолоджуватися музикою Моцарта, Баха, Вівальді, Штрауса, яку всесвітньо відомі композитори і присвячували землі та природі.

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» також долучилося до акції «Година Землі» – світло було вимкнено на тих об’єктах, де це не перешкоджало виконанню службових обов’язків і технологічному процесу роботи обладнання.
Тому, ураховуючи усі проведені заходи на підтримку «Години Землі» у місті Києві та участь «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у цій акції, протягом однієї години споживання електроенергії в місті зменшилося на 40 мегават. А це електроенергія, яку можуть споживати 6 000 квартир, п’ять населених районів Києва або ж це потужність однієї сонячної електростанції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *