Главная > Все новости > Київську духовну академію в Лаврі опечатують невідомі | ВЕСТИ

Київську духовну академію в Лаврі опечатують невідомі | ВЕСТИ

Київську духовну академію в Лаврі намагаються ще до рішення суду опечатати невідомі люди.

Про це Vesti.ua розповів студент зазначеної академії Давид.

За словами Давида, він, як інші студенти духовної академії, проживає на теріторії Київо-Печерької Лаври. “Зараз якась комісія, чи то не зовсім комісія – оскільки вони не те що не показують свої документи та посвідчення, але й навіть не представляються – намагаються до офіційного рішення суду, який ще не відбувся, опечатати житлові корпуси, навчальні корпуси, службові приміщення й цервки. Ось уявіть ситуацію: я проживаю в корпусі, там знаходяться мої ообисті речі, і зранку – а я находжуь на території корпусу – на нього накладують печатку, пломбу і так далі. Без офіційного рішення суду якісь невідомі люди”, – каже студент.

Щодо погроз, то Давид ще не бачив біля Лаври представників ПЦУ. “Зазвичай тут збираються націонал-радикали та взагалі люди, які не мають ніякого відношення до церкви та до релігії. І так, на превеликий жаль, але погрози були”, – розповів нам юнак.

Читайте також:

  • Розпалював ворожнечу: на Закарпатті виявили “церковного блогера” УПЦ.
  • Денис Шмигаль вніс до Ради законопроект щодо заборони УПЦ.
  • Заява в.о. гендиректора заповідника “Києво-Печерська лавра” про припинення договору з Українською православною церквою про оренду Нижньої лаври.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *