Главная > Все новости > Київських учителів звинувачують у завданні збитків державі

Київських учителів звинувачують у завданні збитків державі

У Києві було обладнано 404 укриття у школах і понад 500 пунктів обігріву

Поліція чинить тиск на освітян Києва, публічно звинувачуючи їх у нібито завданні збитків державі, спираючись при цьому на неправдиві дані.

Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

“Нові справи відкрито на основі абсолютно маніпулятивних експертиз, де навіть цифри у таблицях так звані “експерти” не можуть за допомогою калькулятора точно помножити. І на підставі такої “експертизи” прокуратура вривається до шкіл під час освітнього процесу, викликає на допити директорів “навчальних закладів” і вимагає для посадовців районних управлінь освіти арешт або заставу на 1 млн грн”, – прокоментував посадовець.

За його словами, говорити сьогодні про завищені ціни на генератори або біотуалети для укриттів чи пунктів обігріву – це маніпуляція. Загалом у Києві було облаштовано 404 укриття в школах і понад 500 пунктів обігріву у навчальних закладах. З огляду на той факт, що в наявності потрібного обладнання майже не було в достатній кількості в Україні, купувати доводилося те, що доставляли у найкоротші терміни і за ціною, яку виставляли комерційні структури, і в ці умови нашу країну і місто поставили точно не вчителі.

Також Мондриївський наголосив, що освітяни столиці “готові підтвердити документально правильність кожного свого кроку і налаштовані рішуче виступити єдиним фронтом проти свавілля правоохоронців”.

Інші новини:

  • Мультитест-2023: як проходитимуть учні з окупованих територій.
  • Весняні канікули-2023: коли школярі Полтави відпочиватимуть.
  • Мовний скандал – у Луцьку студенти бойкотують лекції “людини-легенди”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *