Главная > Все новости > Київська філармонія, афіша, програма для дітей, березень 2023

Київська філармонія, афіша, програма для дітей, березень 2023

19 березня діти зможуть вирушити у музичну пригоду разом із Кроликом Філармоном

Національна філармонія вперше представляє новий формат дитячих концертів для наймолодшого віку: від 3-х до 5-ти років “Квест-концерт із Кроликом Філармоном” у Музичному салоні.
Не секрет, що знайомство з музикою діти мають розпочинати якомога раніше. За радянських часів у філармоніях організовували музичні абонементи для школярів, але ніколи не було форматів для зовсім маленьких дітей. У київській філармонії про малюків потурбувалися.
Що цікаво, малечі, які посидючістю не відрізняється, не доведеться сидіти в кріслі цілу годину. Вони будуть рухатися, танцювати, підспівувати, плескати, шукати і знаходити, пробувати грати на різних музичних інструментах та спілкуватися з музикантами.
У музичній подорожі дітей очікують зустрічі з новими героями: Кроликом Філармоном, Професором, Принцесою та злим чарівником Дисонансом.
Разом із казковими персонажами діти розчарують музикантів, відчують себе композиторами та диригентами, під музику задумають бажання та у фіналі отримають солодкі подарунки.
Протягом квест-концерту маленькі гості філармонії познайомляться з музичними інструментами: флейтою, баяном, домрою-контрабасом, бандурою та барабанами, послухають невеликі музичні твори та вивчать пісеньку про пса Патрона.
Інтерактивний квест-концерт триває близько 60 хвилин без антракту.
Діти віком до 6 років можуть відвідувати концерт безкоштовно за наявності квитка у дорослого, з яким вони прийшли (1 квиток: 1 дорослий з однією дитиною до 6 років). Якщо презентаційний квест сподобається маленьким глядачам, його зроблять традиційним.

  • Коли: 19 березня, 12:00
  • Де: Київська філармонія, Володимирський узвіз, 3
  • Квитки: 150 грн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *