Головна > Всі новини > Київ не відчує наслідків у разі підриву Запорізької АЕС – Ляшко

Київ не відчує наслідків у разі підриву Запорізької АЕС – Ляшко

Міністр закликав українців не панікувати та не створювати штучний ажіотаж

У разі російського теракту на Запорізькій АЕС, Київ не відчує на собі наслідків.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу “Ми – Україна”.

МОЗ розробило та перевірило системи оповіщення, які спрацюють у разі вибуху. Ляшко зазначив, що якщо відбудеться теракт, насамперед необхідно буде слухати рекомендації, оскільки вони прив’язані до конкретної ситуації та радіаційного моніторингу. Водночас міністр закликав українців не панікувати та не створювати штучний ажіотаж.

“Київ за межами впливу. Однак, ми маємо чітко розуміти, давайте робити все можливе, щоб запобігти цьому. Друге – не створювати паніки та штучного ажіотажу”, – зазначив Ляшко.

Інші новини:

  • Росіяни збудували дамбу під Запоріжжям, щоб зупинити контрнаступ
  • У Запоріжжі стартують спецнавчання на випадок аварії на ЗАЕС
  • На Дніпропетровщині проведуть навчання на випадок підриву ЗАЕС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *