Главная > Все новости > Анонсы > Киянам, що мають пільги, плату за електроенергію нарахують автоматично

Киянам, що мають пільги, плату за електроенергію нарахують автоматично

З 1 жовтня в Україні почався процес монетизації пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Як повідомляють у компанії «Київські електричні мережі», у платіжках за жовтень, які у листопаді отримають клієнти «Київських енергетичних послуг», вже не буде окремо вказано суму компенсації.

– Усі необхідні дані щодо нарахованих пільг постачальнику електроенергії надаватиме управління соціального захисту населення. Тому киянам не потрібно особисто звертатися до компанії, щоб підтвердити своє право на отримання пільг,–​ сказав директор «Київських енергетичних послуг» Віктор Мельников.

Кияни, які мають право на пільги, можуть отримати їх:

  • готівкою на свій рахунок в «Ощадбанку»

Для цього необхідно звернутися із відповідною заявою до органів соціального захисту населення. У такому випадку, в платіжці буде відображена вся сума за спожиту електроенергію, без урахування пільги. Саме її у повному обсязі має сплатити клієнт.    

  • у безготівковій формі

Управління соціального захисту населення щомісячно формуватиме реєстр нарахованих пільг і надсилатиме їх для перевірки у Міністерство соціальної політики України. Вони передаватимуть дані до «Ощадбанку» для переказу коштів на рахунки клієнтів. У платіжках таких клієнтів сума за використану електроенергію буде АВТОМАТИЧНО зменшена на розмір пільги.

Нагадаємо: для призначення субсидії необхідно своєчасно сплачувати рахунки за електроенергію. Оскільки заборгованість на суму від 340 грн (20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян) є підставою для відмови органами соціального захисту в наданні субсидії.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.