Завтра застосовуватимуть погодинні відключення електроенергії на 1–2 черги.
У середу, 5 листопада 2025 року, в Києві застосовуватимуться заходи з обмеження споживання електроенергії. Причиною запровадження графіків є необхідність збалансувати енергосистему після масованих російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти.
Про це повідомляє ДТЕК.
Нагадаємо, в середу, 5 листопада, в окремих регіонах України застосують заходи з обмеження споживання електроенергії. Причиною цього залишаються наслідки масованих російських ракетно-дронових атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Стали відомі графіки планових відключень світла на Київщині 5 листопада.