Главная > Все новости > Глава КМВА підписав указ про зміну комендантської години в Києві

Глава КМВА підписав указ про зміну комендантської години в Києві

КМВА анонсувала нові зміни в житті столиці

У Києві з 26 березня змінено комендантську годину: відтепер вона діє з 00:00 до 05:00 щодня.

Про це повідомила Київська міська військова адміністрація (КМВА).

Начальник Київської міської військової адміністрації підписав наказ про зміну комендантської години в місті Києві з 26 березня 2023 року.

“Київська міська військова адміністрація методично і систематично вживає усіх можливих заходів для покращення життя жителів Києва з урахуванням усіх заходів безпеки. Зменшення тривалості комендантської години стало наступним, послідовним рішенням після удосконалення системи інженерних загороджень у столиці”, – зазначається у повідомленні.

При цьому КМВА анонсувала нові зміни в житті столиці: “На цьому ми не зупиняємося. Невдовзі чекайте на нові зміни, які дадуть змогу зробити життя киян і гостей міста комфортнішим і цивілізованішим”.

Як нагадали в КМВА, “під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, а також переміщатися транспортом або пішки. Якщо в заборонений час людина перебуває на вулиці, то комендантський патруль має право затримати цю особу та перевірити в неї наявність документів, встановити причину порушення комендантської години”.

Окрім цього, може бути здійснений огляд речей, транспортного засобу та навіть помешкання затриманого. Якщо затриманий чинить опір або не виконує законних вимог комендантського патруля, то до такої особи можуть застосувати фізичну силу чи (в крайньому разі) вогнепальну зброю. Виходити на вулицю дозволено тільки щоб дійти до найближчого укриття під час повітряної тривоги.

Інші новини:

  • У Києві скоротять комендантську годину з кінця березня – КМВА.
  • У Києві в чотирьох районах запровадили вимкнення світла.
  • Військові у Сумській області вирішили, як поліпшити захист кордону з РФ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *