Главная > Все новости > Гімназія № 154 (просп. Перемоги, 63) радо зустрічає гостей на урочистому відкритті оновленої спортивної зали

Гімназія № 154 (просп. Перемоги, 63) радо зустрічає гостей на урочистому відкритті оновленої спортивної зали

Гімназисти з нетерпінням чекали цієї дати, бо в цьому закладі освіти активно підтримують гасло «Найбільше багатство – здоров`я людини, а люди здорові – багатство країни!». У залі зібралося чимало гостей, це й представники районної влади, а саме: очільник району Володимир Каретко, заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, начальник районного управління освіти, молоді та спорту Юрій Дубовецький та інші, – представники батьківської громади та численні друзі гімназії.
До свята готувались не тільки адміністрація, а й гімназисти. На початку заходу учні продемонстрували вокально-хореографічну композицію, учасники вокальних ансамблів «Зірочки» та «Мрія» виконали пісню «Всі ми потрібні», учні випускних 11-х класів утворили із різнокольорових стрічок коло єднання. Упродовж заходу свою вправність демонстрували учасники гуртка бойових мистецтв (керівник Рудь О.О.), а грацію та майстерність — учасники танцювальної студії «Атлантида» (худ. керівник Ростоцька К.Б.).

Взять авто в аренду можно взять здесь

Після вітального слова директор гімназії Лариса Ліщинська передала слово голові Святошинської РДА Володимиру Каретку. Очільник району привітав адміністрацію закладу й учнів з таким чудовим приводом для святкування – відкриттям оновленої, сучасної спортивної зали й побажав, щоб вона стала найулюбленішим місцем учнів у навчальному закладі. «На жаль, нерідко наші діти зараз більше захоплюються новітніми гаджетами, аніж фізкультурою та спортом, нерідко з головою поринають у віртуальний світ. А я хочу, щоб наше молоде покоління росло здоровим, розвинутим не тільки інтелектуально, а й фізично, було згуртованим, соціалізованим у сучасних реаліях, цілеспрямованим й наполегливим. Усе це дає людині саме фізкультура і спорт», — сказав Володимир Каретко.
Відзначаючи заслуги у спортивному вихованні учнів, за особистий внесок у розвиток спортивної галузі Святошина голова району нагородив учителя фізкультури гімназії Валерія Гребенюка почесною грамотою голови Святошинської РДА. Також заохочувальні призи (комплекти спортивного знаряддя) отримали вчителі фізичної культури гімназії.
Відтак, учні з почесними гостями перерізали символічну стрічку на знак урочистого відкриття оновленої спортивної зали, входження в захопливий світ фізичної культури та спорту з його запеклою боротьбою, наполегливими заняттями та окрилюючими досягненнями. І подорож у цей світ розпочалася сьогодні з веселої естафети команд учнів гімназії. У добрий час, до нових перемог і досягнень!