Главная > Все новости > Активисты района > Героями не народжуються — героями стають!

Героями не народжуються — героями стають!

Героями не народжуються, героями стають.
Під таким гаслом пройшов сьогоднішній захід відкриття меморіальної дошки на честь учасника АТО, який загинув на сході України, Станіславу Зінчику.
На відкриття зібралося чимало людей. Учні школи, в якій Станіслав викладав українську мову та літературу, побратими, дружина Станіслава — Ружана.
«Хочу подякувати батькам Станіслава за те, що виховали гідного сина, який, захищаючи Батьківщину, віддав за неї найдорожче – своє життя. Він є справжнім героєм для кожного з нас. Допоки житимуть люди, житиме і пам’ять про героїв. На їх прикладах будуть виховуватися діти, а пам’ять про них передаватиметься з покоління у покоління. На їх прикладах виростуть і збудують нову, єдину, не на словах, а на ділі, Україну.
Герої не вмирають, вони будуть вічно жити в наших серцях. Схиляю голову перед подвигом захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію» — сказав керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Микола Калашник.
Говорили теплі слова побратими, діти. Не стримувала своїх емоцій дружина Станіслава. Вона щиро подякувала організаторам заходу та казала про те, що сьогодні передасть їх коханому сину Філату Прапор, яким було покрито меморіальну табличку, на згадку про тата. Теплими словами згадували Станіслава колеги по роботі і його учні.
Отець Андрій, служитель Храму Петра і Павла сказав зворушливi слова про те, що Станіслав колись підкорив Ельбрус та Казбек, а в 2014 році він підкорив найвищу в світі вершину — небо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.