Главная > Все новости > Анонсы > До 7-ої річниці Революції Гідності стартувала соціальна кампанія «Вільні творити майбутнє»

До 7-ої річниці Революції Гідності стартувала соціальна кампанія «Вільні творити майбутнє»

До Дня Гідності та Свободи Національний музей Революції Гідності разом із партнерами підготував освітні, мистецькі й просвітницькі проєкти, присвячені темі боротьби за права людини, утвердження державної незалежності України. Зокрема, стартувала соціальна кампанія «Вільні творити майбутнє».

Мета цієї кампанії – актуалізувати в суспільстві роздуми про те, чому свобода варта того, щоб за неї боротися. І чому в нації завжди є небезпека її втратити, опинившись у статусі підкорених, зневажених. Ця тема є особливо важливою у час російсько-української війни та окупації частини території країни.

У рамках онлайн- та офлайн-флешмобів #бути_гідним користувачам соцмереж пропонують ділитися спогадами й роздумами про Помаранчеву революцію та Євромайдан. Організатори закликають 21 листопада пов’язати синьо-жовту стрічку на одяг, рюкзак, сумку чи автомобіль. Працівники Національного музею Революції Гідності роздаватимуть синьо-жовті стрічки під час заходів музею впродовж листопада–лютого.

Також 21 листопада, у День Гідності та Свободи, відбудуться державні заходи: покладання квітів до пам’ятників і місць поховання видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих під час Революції Гідності та російсько-української війни.

О 10:00-11:00 триватимуть молебень і покладання квітів біля каплиці архистратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ на алеї Героїв Небесної Сотні, 6 (станція метро «Хрещатик», верхній вихід).

У цей день до 19:00 можна буде долучитися до екскурсійних програм, зокрема, оглянути експозицією «Назустріч свободі», пройти маршрутом «Місця Революції Гідності» у центрі столиці.

Протягом дня відбуватиметься виставка дитячого малюнка на тему гідності та свободи в експозиції виставкового простору просто неба «М³: Майдан. Меморіал. Музей» («Куб») на місці майбутньої будівлі Національного музею Революції Гідності. Також у цьому просторі діє експозиція, присвячена подіям трьох українських революцій і створенню Меморіалу Небесної Сотні та Музею Революції Гідності.

Детальніше ознайомитись із програмою заходів можна за посиланням: https://maidanmuseum.org/uk/node/1213.